Vůně jako lék - cesta do nitra

Kdo jsem, co nabízím a jakým způsobem pracuji?

- společnice na cestách hledání a nalézání, života ve zdraví, štěstí, lásce a radosti…

- průvodkyně na cestě Královské aromaterapie.

Pokud chceme být zdraví a šťastní, je potřeba zaujmout aktivní postoj ke svému životu.

Pouze my sami máme tu MOC, aby z našeho života vymizela BEZ-MOC a NE-MOC…
Nemoci a nejistota, které nás bohužel mnohdy provází, jsou signalizující nástroje, kdy naše bytost volá o PO-MOC !

Voláme PO MOCI a síle světla, které vede k uzdravení na všech rovinách.

Základem společného sdílení s klientem je nastolení zdravých, tedy etických, modelů k sobě samým, a dohledávání prvotních příčin stávajících starostí, nemocí a problémů.
Cestu do hlubin nitra tiše halí kouzlo Královská aromaterapie…
Vůně individuálně vybraných esenciálních olejů, rozvzpomíná naše nejskrytější komnaty a čistí stará zranění, bolesti i smutky.

Každá esence má svou symboliku a své vyjímečné schopnosti. Nejen že člověku pomáhá se zdravotními problémy jeho těla a psychicky nastoluje stav rovnováhy.

Vůně na nás působí také přímo prostřednictvím psychiky. Jde o zvlášť emotivní pocit s přímou vazbou na mozek a centrální nervový systém. Vůně stimuluje nervové buňky a vysílá elektronické signály do limbického systému mozku.
Právě tady nastupuje vědomá práce s esencemi na jemnohmotné úrovni, přes limbický systém našeho mozku, který je považován za naše emocionální centrum.

Čich jako nejstarší ze základních smyslů, se svou obdivuhodnou čichovou pamětí, dokáže připomenout velmi staré a velmi důležité emociální momenty.
Velmi často právě ty situace, které nás emociálně vykolejily ze zdravého stavu harmonie do nerovnováhy.

Diagnostickým výběrem esencí, ojedinělými postupy- s přímou účastí klienta, pojmenujeme stávající stav situace, úkol i možný postup, kudy se může cesta k uzdravení ubírat.

Pokud pro daný okamžik najdeme jádro problému, dohledáme esenciální olej, případně potřebnou směs esencí, k dalšímu použití…k inhalaci, koupelím, zábalům, masážím.

Jako zlatý klenot na konci terapeutického sezení předkládám pozvání do "chrámu aromaterapeutické masáže"
V tu chvíli nás obklopí kouzelný svět doteků a vůní,…
…a zde se v hlubokém tichu nitra otevírají zapomenuté komnaty duše,…. Láskyplně se prosvěcují světlem nového uvědomění, a Láskou přítomného okamžiku.

Klidná a příjemná atmosféra nasycená vůněmi, nás naplní pocitem klidu a bezpečí a současně přináší uvolnění a radost ze znovuzrozeného života v lásce a radosti.

I TUDY MŮŽE VÉST CESTA…
… PŘIJĎTE SI PŘIVONĚT…. .