Královská AROMATERAPIE 2015

Drazí přátelé,

přeju nám všem nádherné dny a pohodový život.
Rok 2015 se narodil a my s ním!
Hurá tedy do dalších "nových" dní, hurá do každé nové přítomnosti....

Svět se točí nějak rychleji, než jsme zvyklí.. také Vám to tak někdy připadá?
... jediné, co mi na tomto kolotoči dění připadá bezpečné, je nechat se unášet toutu báječnou jízdou a současně se pevně zastavit ve svém nitru. Hodnocení, do jaké míry je to jednoduché či složité, bych nechala v loňském roce :-)
Právě TEĎ si užívejme života, jeho nádhery, přirozenosti a jednoduchosti v mnohém....

Královská Aromaterapie může být našim voňavým společníkem i průvodcem. Také esence otevírají své nové příběhy pro nás. Dovolí nám zůstat bdělí, klidní a vědomí, současně umožní radostný a spontánní prožitek, uleví tělu, posílí psychiku, podpoří víru...

Za poslední měsíce se nevídanou měrou rozrostla moje "nejbližší rodina" :-) a také možnosti, jak a kde se vzájemně a voňavě potkávat. Pak tedy také pro Vás přináším toto pozvání!
S nadšením se s Vámi podělím o všechno, co mi přišlo do života s vonnými esencemi. S radostí předám své mnohaleté zkušenosti.
Jsme tady jeden pro druhého a můj díl možného obohacení pro Vás, pro nás všechny, je právě Aromaterapie - jako jedna z možných cest, k propojení těla, duše i ducha. K propojení všeho a všech, co nám život na svém zlatém podnose přináší...

Nyní se naskytla možnost nabídnout Vám další setkání také na mnohých místech, v Čechách i na Moravě.
"Našla se" místa pro osobní setkávání, sdílení, terapie, ošetření či neskonalé hýčkání našich často ne-mocných těl a unavených duší..

Máte-li zájem, přijďte si přivonět!

Nejbližší možná setkání:
Praha - sobota 10.1.2015
Ústí nad Labem 23. a 24.1.
Brno - 6. a 7.2.
Pardubice - 20. a 21.2.
Třebíč - 6. a 7.3.
Bystřice pod Hostýnem - kdykoliv:-)

Těším se na všechny a na všechno....
Přeju nádherné dny,
vděčná a radostná

Sylvie Králová