Jarní probuzení – startovní očista a posílení!

Po dlouhých měsících „zimního spánku“ a odpočinku se tělo začíná probouzet do nového života! Máme možnost ho posílit a jarním úklidem těla podpořit veselé vykročení!

Z nabídky Aromaterapie Karel Hadek (AKH) je možnost vybrat dvě lahvičky s éterickými oleji, které jsou přesně TO, co momentálně potřebujeme.

JALOVEC extra – bobule (Juniperus communis Fruit oil)

JalovecDokonalý pomocník při jarním úklidu naší lymfy, podporuje odtok látkových zplodin z těla a celkově pročišťuje organismus. Posiluje ledviny a působí jako širokospektrální antibiotikum při zánětech močových cest.
Pomáhá harmonickému vodnímu hospodářství v těle. Ulevuje od otoků, je skvělý při nadměrném zadržování vody v organismu.

Vhodný k masážím i koupelím při celulitidě, zábaly v případě bolestivosti kloubů.
Účinný pro uvolnění ztuhlých a bolavých svalů po námaze, ulevuje při revmatismu a dně. Vhodný k péči pro unavené nohy.

Jalovec v účinku na psychiku (duši) - napomáhá při odplavení pocitů nejistoty, neklidu a strachů. Zklidňuje nervozitu, rozpouští letité nánosy pocitů viny. Zamrzlé a zatuhlé postoje našich životů tedy pomalu prohřívá, rozpouští, propouští a přes ledviny i fyzicky vypouští… (LED-VINY). Podporuje ODPUŠTĚNÍ ve hmotě těla i na duchovní úrovni.

Použití samostatně: 3x denně 3 kapky po dobu 3týdnů – na kousek pečiva a zapít, případně kápnout do želatinových tobolek (v nabídce AKH)

Pozor: nepoužívat v těhotenství a při akutních zánětech ledvin

SMĚS ÉTERICKÝCH OLEJŮ CANDIOL (tymián, mateřídouška, čajovník, šalvěj, jalovec…) Velmi účinná směs éterických olejů, s antimikrobiálními, protiplísňovými a antivirálními účinky. Exkluzivni preparát při přemnožení patogenních mikro-organismů v ústech i v trávicím traktu – angína, chřipka, plísně kdekoliv…(mykózy, candida albicans, plísně na nehtech, pokožce…).Vyčištěním tlustého střeva od plísní, podporuje rychlé posílení imunitního systému a celkovou stabilitu našeho zdravotního stavu.
Díky vysoké kvalitě tohoto preparátu, je možné jeho užití i pro vnitřní aplikaci. Při problémech v ústech – záněty dásní, afty, angína, bolest v krku, chřipka – kápneme podle potřeby kapku do úst a pomalu spolu se slinami polykáme.

Pro vyčištění trávicího traktu se Candiol používá samostatně 3x denně 1-3kapky po dobu 3 týdnů

 

JARNÍ OČISTA JEDNOU ROČNĚ!

Doporučujeme použít po dobu 3 týdnů, oba preparáty současně a to k vnitřnímu použití.

Jalovec bobule a Candiol – od každého kápnout do želatinové tobolky 3 kapky, 3x denně po dobu 3týdnů.

Upozornění - je žádoucí zvýšit příjem tekutin po dobu kůry

- nepoužívat v době těhotenství a kojení

 

 

www.kralovskaoaza.cz