KRÁLOVSKÁ AROMATERAPIE –
CESTA K PROPOJENÍ těla, duše i ducha

…dávno tomu, kdy jsme se nadechli poprvé. Připadá nám to tak samozřejmé.
Nyní máme možnost prožít poznání, které vědomě umožníme celé naší bytosti…

…nadechněme se a plně vnímejme

AROMATERAPIE -voňavá terapie těla - jemná, něžná a neobyčejně účinná pro mnoho našich tělesných problémů, bolestí i nemocí. Jako lék i jako nezbytná prevence, přirozený nástroj, k uzdravování bez nežádoucích vedlejších účinků.
Mnozí z nás už objevili tento zázrak, za který je naše fyzické tělo neskonale vděčné!
Aromaterapie - olejDíky za kvalitní esenciální a rostlinné oleje, které s našim živým tělem dokonale komunikují a vzájemně si rozumí.Díky za možnost, dávat tělu to nejlepší.

Další pohled směrem k uzdravení však nabízí otázku:
Co dále neoddělitelně patří k našemu tělu,aby bylo zdravé a šťastné?

Ano.Psychika a tělo spolu úzce souvisí! A opět je zde AROMATERAPIE.
Je tak hladivá a konejšivá pro naši často vychýlenou psychiku. Díky různorodým účinkům éterických olejů přináší do duše tolik potřebnou rovnováhu a vnitřní klid. Umí zklidnit, či povzbudit, osvěžit, přinést úlevu i uvolnění.

K doplnění informací se probouzí další, pro mnohé nový, poznatek.
AROMATERAPIE podporuje a uzdravuje naše fyzické tělo, harmonizuje a vyrovnává naši psychiku…. současně je však také připravena, být pro nás neuvěřitelně prospěšným a příjemným společníkem na cestách našeho duševního vývoje a duchovního růstu.
Co to znamená?
Já nebo vy – tedy člověk, není jen toto fyzické tělo.
Zabývat se pouze uzdravováním těla, jeho částí nebo odděleným orgánem, mnohdy nestačí..
V případě nemoci je třeba se zastavit a více se ptát. Co se to děje? Jak se cítím? Odkdy se to děje? Co se v té době přihodilo v mém životě? Proč se mi tato situace či nemoc znovu opakuje? Jak se mohu cítit lépe?…
Ptejme se svého těla, svých pocitů, svých emocí. Vůně éterických olejů nám pomáhají nalézat odpovědi.

Každý éterický olej má své nevšední schopnosti. Masáže, koupele, zábaly, ošetření, voňavé hýčkání…a naše tělo vrní blahem.
Všimli jste si také, že s některými vůněmi se vám chce rozjímat, a relaxovat,s jinými se smát a tančit? Některé přináší radost a povzbuzení, jiné zase hluboký klid, či potřebu se zcela ztišit a přejít do meditace…

Vůně je fenomén.
Napadlo vás někdy, proč například stejný parfém jednomu božsky voní a druhému odporně smrdí? Stále stejný neutrální pach, kterému naše emoční paměťové otisky přiřadily hodnocení líbí-nelíbí. Proč? Je to prosté. S různými pachy má každá bytost jinou emoční zkušenost.
A právě tady, při uzdravování našich emočních zápisů, může být právě AROMATERAPIE dokonalým průvodcem i pomocníkem. Vědomé vnímání vůní přináší hluboké prožitky, mnohá pochopení a uvědomění.

Éterické oleje nám mohou znovu dodat odvahu, sílu, důvěru, víru, sebevědomí. Tímto můžeme podpořit vztah k sobě samým, k matce, k otci, k Bohu. Díky těmto vůním dokážeme lépe pochopit sami sebe, partnera. svůj život, Některé umožní prožít odpuštění, jiné vloží do srdce čistotu a pokoru…

Čisté a kvalitní éterické oleje jsou však důležitým základním kamenem!
Jedině takové mohou toto pravdivé uzdravení naplnit na všech potřebných rovinách.
Umožnit propojení roviny těla, duše i ducha.
Odtud pramení KRÁLOVSKÁ AROMATERAPIE, která toto PROPOJENÍ nechá každého přítomného člověka plně prožít!

 

Individuální setkání a vědomá práce s esenciálními oleji,
pro vlastní duševní rozvoj i duchovní růst, je otevřena každému z nás.

Stačí si přivonět…..

S úctou Sylvie Králová