LETNÍ ZÁZRAK?


Dovoluji si předložit inspiraci pro nejen letní dny
Klíšťata, poranění, repelent, lék, dezinfekce, pohlazení, něžná voňavá náruč, pokorné přijetí a odpuštění…


Voní nám nebo nevoní?
….aneb aromaterapie trochu jinak

Bylinky a živé esenciální oleje nám podle své vůně odhalí naši míru přijetí či odmítání našich životních prožitků, otevírají schránky zápisů k novému – voňavému přijetí

A jak našemu nitru v pravdě voní tvrzení, že „VŠECHNO JE DOBRÉ“?
tuto odpověď má pro nás:

LEVANDULE LÉKAŘSKÁ – Lavandula angustifolia

S jarem a přicházejícím létem se ve mně víc a více probouzí nastavení na voňavou notečku a mám chuť se s vámi podělit o  levandulovou inspiraci, která může zpříjemnit mnohé nejen letní okamžiky.
LevanduleNěkteří z vás, včetně Ivanky Adamcové. jste se už potkali s mojí láskou Aromaterapií, kterou vám ráda představím, právě na důvěrně známé levanduli a její královské esenci!
A připomenout si i díky tomuto voňavému zázraku jak éterické oleje královsky propojují naše tělesné schránky s našim vnitřním nastavením i duchovním "pochoďákem"
Jednoduché a přirozené ochránění před klíšťaty, jejich bezpečné odstranění bez případného přenosu infekce, "neviditelnost" před nízkými energiemi typu hmyz, komáři, či strachy, úzkosti, pochyby, či jiné - málo příjemné chvíle.
Moje letitá zkušenost s esencí levandule lékařské je tak bohatá a blahodárná, že se stala oblíbeným pomocníkem i mezi mými nejbližšími. Proto se nyní, milá rodino, dělím i s vámi. Kéž i vám mohou být mé "info-služby" k užitku.

Malá lahvička kvalitního éterického levandulového oleje může být doslova záchranným kruhem v mnoha nepříjemných situacích!
Je to rychlá a účinná dezinfekce při jakémkoliv poranění na výletě, zastavuje krvácení, hojí, neutralizuje živočišné jedy při štípnutí hmyzem (i klíště), působí jako repelent, podporuje imunitu, její božská vůně  zklidňuje bláznivou mysl, přináší vnitřní klid a doslova
upevňuje víru a důvěru v to, že opravdu "Všechno je dobré!", opravdu všechno...duchovní talent této živé esence podporuje uzdravení vztahu k ženskému a moudrému principu, ženám, matkám, matce Zemi...masáže, zábaly, inhalace, nebo jen tak kapka na spánky či kamkoliv, kde cítíme bolest či přetlak...

Je mnoho, co k tomu můžeme ještě dodat, je toho tolik...

 

Pokračování ...